SM15T68CA
| سازندگان: | STMicroelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | SM15T68CA |
| توضیحات: | TVS Diodes / ESD Suppressors 1500W 68V Bidirect |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | STMicroelectronics |
| سری | SM15T |
| قطب | Bidirectional |
| بسته بندی | Reel |
| Tradename | Transil |
| زیرشاخه | TVS Diodes / ESD Suppression Diodes |
| وزن واحد | 0.008818 oz |
| تولید کننده | STMicroelectronics |
| نوع محصول | TVS Diodes |
| بسته بندی/مورد | DO-214AB-2 (SMC) |
| ولتاژ کاری | 58.1 V |
| ولتاژ بستن | 121 V |
| دسته بندی محصولات | TVS Diodes / ESD Suppressors |
| ولتاژ تفکیک | 64.6 V |
| سبک ختم | SMD/SMT |
| مقدار کارخانه بسته | 2500 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 175 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 65 C |
در انبار 4693 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.93 | $0.91 | $0.89 |
حداقل: 1