M4T32-BR12SH1
| سازندگان: | STMicroelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - IC Batteries |
| برگه داده ها: | M4T32-BR12SH1 |
| توضیحات: | SNAPHAT BATT/CRYSTAL FOR SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | STMicroelectronics |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - IC Batteries |
| نوع | Battery and Crystal |
| سری | Timekeeper®, Snaphat® |
| ظرفیت | 120mAh |
| فرکانس | 32.768kHz |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ-دارای | 2.8V |
| شماره قسمت پایه | M4T32 |
| ظرفیت بار | 12.5pF |
| شیمی باتری | Lithium |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C (TA) |
در انبار 1048 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.21 | $7.07 | $6.92 |
حداقل: 1