EVLSTNRG-170W
| سازندگان: | STMicroelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation and Demonstration Boards and Kits |
| برگه داده ها: | EVLSTNRG-170W |
| توضیحات: | EVAL BOARD 170W SMPS STNRG388A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | STMicroelectronics |
| دسته بندی محصولات | Evaluation and Demonstration Boards and Kits |
| نوع | Power Management |
| سری | - |
| جاسازی شده | - |
| تابع | Digital Power Controller |
| قسمت وضعیت | Active |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| ویژگی های اولیه | - |
| مورد استفاده IC/بخش | STNRG388A |
| صفات ثانویه | On-Board LEDs |
در انبار 3 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $360.00 | $352.80 | $345.74 |
حداقل: 1