EVL6566B-65W-QR
| سازندگان: | STMicroelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPS |
| برگه داده ها: | EVL6566B-65W-QR |
| توضیحات: | BOARD EVAL SMPS FOR L6566B |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | STMicroelectronics |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPS |
| سری | - |
| نوع تخته | Fully Populated |
| قسمت وضعیت | Active |
| هدف اصلی | AC/DC, Primary Side |
| قدرت خروجی | 65W |
| ولتاژ ورودی | 90 ~ 264 VAC |
| جریان-خروجی | 3.42A |
| خروجی ها و نوع | 1, Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 19V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| توپولوژی تنظیم کننده | Flyback |
| مورد استفاده IC/بخش | L6566B |
| فرکانس سوئیچینگ | 165kHz |
در انبار 26 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $105.00 | $102.90 | $100.84 |
حداقل: 1