BU406
| سازندگان: | STMicroelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - Bipolar (BJT) - Single |
| برگه داده ها: | BU406 |
| توضیحات: | TRANS NPN 200V 7A TO-220 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | STMicroelectronics |
| دسته بندی محصولات | Transistors - Bipolar (BJT) - Single |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| قدرت حداکثر | 60W |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TO-220-3 |
| نوع ترانزیستور | NPN |
| شماره قسمت پایه | BU406 |
| دمای عملیاتی | 150°C (TJ) |
| انتقال فرکانس | 10MHz |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | TO-220AB |
| اشباع vce (حداکثر) @ Ib ، Ic | 1V @ 500mA, 5A |
| جریان-کلکتور (آیسی) (حداکثر) | 7A |
| جریان-برش گردآورنده (حداکثر) | 5mA |
| DC به دست آوردن جریان (hFE) (حداقل) @ Ic ، Vce | - |
| ولتاژ جمع آوری تجزیه امیتر (حداکثر) | 200V |
در انبار 73 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1