BCY59IX
| سازندگان: | STMicroelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - Bipolar (BJT) - Single |
| برگه داده ها: | BCY59IX |
| توضیحات: | TRANS NPN 45V 0.2A TO-18 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | STMicroelectronics |
| دسته بندی محصولات | Transistors - Bipolar (BJT) - Single |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| قدرت حداکثر | 390mW |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TO-206AA, TO-18-3 Metal Can |
| نوع ترانزیستور | NPN |
| شماره قسمت پایه | BCY59 |
| دمای عملیاتی | 175°C (TJ) |
| انتقال فرکانس | 200MHz |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | TO-18 |
| اشباع vce (حداکثر) @ Ib ، Ic | 700mV @ 2.5mA, 100mA |
| جریان-کلکتور (آیسی) (حداکثر) | 200mA |
| جریان-برش گردآورنده (حداکثر) | 10nA |
| DC به دست آوردن جریان (hFE) (حداقل) @ Ic ، Vce | 180 @ 2mA, 5V |
| ولتاژ جمع آوری تجزیه امیتر (حداکثر) | 45V |
در انبار 96 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1