ACST830-8T
| سازندگان: | STMicroelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Thyristors - TRIACs |
| برگه داده ها: | ACST830-8T |
| توضیحات: | TRIAC 800V 8A TO220AB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | STMicroelectronics |
| دسته بندی محصولات | Thyristors - TRIACs |
| سری | ACS™/A.S.D® |
| بسته بندی | Tube |
| نوع triac | Standard |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیکربندی | Single |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TO-220-3 |
| شماره قسمت پایه | ACST830 |
| حالت ولتاژ خاموش | 800V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | TO-220AB |
| جریان-نگه (Ih) (حداکثر) | 30mA |
| جریان-دروازه ماشه (Igt) (حداکثر) | 30mA |
| ولتاژ-دروازه ماشه (Vgt) (حداکثر) | 1V |
| وضعیت فعلی (RMS) (حداکثر) | 8A |
| جریان-غیر عطف. خروش ۵۰, 60Hz (Itsm) | 80A, 84A |
در انبار 1103 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.32 | $2.27 | $2.23 |
حداقل: 1