UTS1JC124PSCR
| سازندگان: | SOURIAU-SUNBANK |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Circular Connectors |
| برگه داده ها: | UTS1JC124PSCR |
| توضیحات: | CONN RCPT MALE 4POS SCREW |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SOURIAU-SUNBANK |
| دسته بندی محصولات | Circular Connectors |
| رنگ | Black |
| سری | Trim Trio® UTS |
| ویژگی | Backshell, UV Resistant |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Unshielded |
| جهت | N (Normal) |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Screw |
| برنامه | Energy, Instrumentation, Lighting, Telecommunications |
| پایان پوسته | - |
| کابل های باز | - |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| نوع اتصال | Receptacle, Male Pins |
| نوع چفت و بست | Bayonet Lock |
| مواد پوسته | Polyamide (PA), Nylon |
| رتبه ولتاژ | 500V |
| درج مواد | Polyamide (PA), Nylon |
| اندازه پوسته ، میل | - |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| قابلیت نصب | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| تعداد پوزیشن ها | 4 (3 + PE) |
| اندازه پوسته--درج | 12-4 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 10A |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
| تماس با پایان-جفتگیری | Gold |
| مواد backshell ، آبکاری | Polyamide (PA), Nylon |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
| تماس با ضخامت پایان-جفتگیری | 16.0µin (0.41µm) |
در انبار 18 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $21.99 | $21.55 | $21.12 |
حداقل: 1