JMXHH1G04MCUDSA
| سازندگان: | SOURIAU-SUNBANK |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Circular Connectors |
| برگه داده ها: | JMXHH1G04MCUDSA |
| توضیحات: | CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SOURIAU-SUNBANK |
| دسته بندی محصولات | Circular Connectors |
| رنگ | Blue, Light Gray |
| سری | JMX |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Unshielded |
| جهت | G |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Crimp |
| برنامه | Industrial, Instrumentation, Medical |
| پایان پوسته | - |
| کابل های باز | - |
| نوع نصب | Panel Mount |
| نوع اتصال | Receptacle, Male Pins |
| نوع چفت و بست | Push-Pull |
| مواد پوسته | Polyetherimide (PEI) |
| رتبه ولتاژ | 230V |
| درج مواد | Polyetheretherketone (PEEK) |
| اندازه پوسته ، میل | - |
| تماس با مواد | Copper Nickel |
| قابلیت نصب | Bulkhead - Rear Side Nut |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP50/68 - Dust Protected, Dust Tight, Waterproof |
| تعداد پوزیشن ها | 4 |
| اندازه پوسته--درج | 1-4 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 8A |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 100°C |
| تماس با پایان-جفتگیری | Gold |
| مواد backshell ، آبکاری | - |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
| تماس با ضخامت پایان-جفتگیری | 19.7µin (0.50µm) |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $18.75 | $18.38 | $18.01 |
حداقل: 1