JBXSR2G18FSSDSMR
| سازندگان: | SOURIAU-SUNBANK |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Circular Connectors |
| برگه داده ها: | JBXSR2G18FSSDSMR |
| توضیحات: | CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SOURIAU-SUNBANK |
| دسته بندی محصولات | Circular Connectors |
| رنگ | Silver |
| سری | JBX |
| ویژگی | Backshell, Boot Adapter |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Shielded |
| جهت | G |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder Cup |
| برنامه | Industrial, Instrumentation, Medical, Telecommunications |
| پایان پوسته | Chrome over Nickel |
| کابل های باز | - |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line); Panel Mount |
| نوع اتصال | Receptacle, Female Sockets |
| نوع چفت و بست | Push-Pull |
| مواد پوسته | Brass |
| رتبه ولتاژ | 660V |
| درج مواد | Polyetheretherketone (PEEK) |
| اندازه پوسته ، میل | - |
| تماس با مواد | - |
| قابلیت نصب | Bulkhead - Rear Side Nut |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP40 |
| تعداد پوزیشن ها | 18 |
| اندازه پوسته--درج | 2 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 5.5A |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| تماس با پایان-جفتگیری | Gold |
| مواد backshell ، آبکاری | Brass, Chrome over Nickel |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
| تماس با ضخامت پایان-جفتگیری | 19.7µin (0.50µm) |
در انبار 96 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $73.73 | $72.26 | $70.81 |
حداقل: 1