WTT12L-B2531
| سازندگان: | SICK, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Optical Sensors - Photoelectric, Industrial |
| برگه داده ها: | WTT12L-B2531 |
| توضیحات: | SENSOR PROXIMITY 2.5M NPN/PNP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SICK, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Optical Sensors - Photoelectric, Industrial |
| سری | PowerProx |
| قسمت وضعیت | Active |
| طول کابل | - |
| منبع نور | Red Laser Diode (658nm) |
| زمان پاسخ | 500µs |
| روش سنجش | Proximity |
| نوع تنظیم | Adjustable, 4-Turn Potentiometer |
| سنجش از راه دور | 1.969" ~ 98.425" (50mm ~ 2.5m) |
| ولتاژ-تامین | 10V ~ 30V |
| روش اتصال | Connector, M12 |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP67 |
| پیکربندی خروجی | NPN/PNP |
| دمای عملیاتی | -35°C ~ 50°C (TA) |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $382.26 | $374.61 | $367.12 |
حداقل: 1