WTB27-3S1541
| سازندگان: | SICK, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Optical Sensors - Photoelectric, Industrial |
| برگه داده ها: | WTB27-3S1541 |
| توضیحات: | SENSOR PROXIMITY 1.1M RELAY |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SICK, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Optical Sensors - Photoelectric, Industrial |
| سری | W27-3 |
| قسمت وضعیت | Active |
| طول کابل | 78.74" (2m) |
| منبع نور | Red (660nm) |
| زمان پاسخ | 10ms |
| روش سنجش | Proximity |
| نوع تنظیم | Adjustable, Potentiometer |
| سنجش از راه دور | 1.181" ~ 43.307" (30mm ~ 1.1m) |
| ولتاژ-تامین | 20V ~ 250V |
| روش اتصال | Cable |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP66 |
| پیکربندی خروجی | Relay - Dark-ON/Light-ON |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 60°C (TA) |
در انبار 55 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $377.04 | $369.50 | $362.11 |
حداقل: 1