WSE4S-3N2130V
| سازندگان: | SICK, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Optical Sensors - Photoelectric, Industrial |
| برگه داده ها: | WSE4S-3N2130V |
| توضیحات: | SENSOR THROUGH-BEAM 5M NPN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SICK, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Optical Sensors - Photoelectric, Industrial |
| سری | W4S-3 Inox |
| قسمت وضعیت | Active |
| طول کابل | - |
| منبع نور | Red (650nm) |
| زمان پاسخ | 500µs |
| روش سنجش | Through-Beam |
| نوع تنظیم | - |
| سنجش از راه دور | 196.850" (5m) |
| ولتاژ-تامین | 10V ~ 30V |
| روش اتصال | Connector, M8 |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP66, IP67, IP68, IP69K |
| پیکربندی خروجی | NPN |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 70°C (TA) |
در انبار 74 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $354.00 | $346.92 | $339.98 |
حداقل: 1