PBS-RP300SG1SSNAMA0Z
| سازندگان: | SICK, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pressure Sensors, Transducers |
| برگه داده ها: | PBS-RP300SG1SSNAMA0Z |
| توضیحات: | SEN PRESS 0-300 PSI |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SICK, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Pressure Sensors, Transducers |
| خروجی | - |
| سری | - |
| دقت | ±1% |
| ویژگی | - |
| اندازه پورت | Female - 1/4" (6.35mm) NPT |
| سبک پورت | Threaded |
| نوع خروجی | PNP |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Industrial Automation |
| نوع فشار | Gauge |
| بسته بندی/مورد | Module |
| ماکزیمم فشار | - |
| ولتاژ-تامین | 15V ~ 35V |
| سبک ختم | Connector |
| فشار عملیاتی | 300PSI (2068.43kPa) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
در انبار 50 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $420.28 | $411.87 | $403.64 |
حداقل: 1