CM30-25NPP-EW1
| سازندگان: | SICK, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Proximity Sensors |
| برگه داده ها: | CM30-25NPP-EW1 |
| توضیحات: | SENSOR PROX CAP 4MM-25MM CYLIND |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SICK, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Proximity Sensors |
| سری | - |
| شاخص | No Indicator |
| محافظ | Shielded |
| نوع خروجی | PNP-NC/NO, 4-Wire |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سنسور | Capacitive |
| بسته بندی/مورد | Cylinder, Threaded - M30 |
| مواد بدن | Plastic |
| سنجش از راه دور | 0.157" ~ 0.984" (4mm ~ 25mm) |
| ولتاژ-تامین | 10V ~ 36V |
| سبک ختم | Cable Leads |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP68, IP69K |
| فرکانس پاسخ | 50Hz |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 85°C (TA) |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $164.83 | $161.53 | $158.30 |
حداقل: 1