PC725V0NIPXF
| سازندگان: | SHARP/Socle Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Optoisolators - Transistor, Photovoltaic Output |
| برگه داده ها: | PC725V0NIPXF |
| توضیحات: | OPTOISO 5KV DARL W/BASE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SHARP/Socle Technology |
| دسته بندی محصولات | Optoisolators - Transistor, Photovoltaic Output |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| نوع ورودی | DC |
| نوع خروجی | Darlington with Base |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 6-SMD |
| تعداد کانال | 1 |
| ولتاژ-انزوا | 5000Vrms |
| اشباع vce (حداکثر) | 1.2V |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 100°C |
| افزایش/زمان سقوط (تایپ) | 100µs, 20µs |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | 300V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 6-SMD |
| جریان-خروجی/کانال | 150mA |
| نسبت انتقال فعلی (حداکثر) | 15000% @ 1mA |
| نسبت انتقال فعلی (Min) | 1000% @ 1mA |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 1.2V |
| روشن/خاموش کردن زمان (تایپ) | - |
| جریان مستقیم دی سی (If) (حداکثر) | 50mA |
در انبار 79 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1