GP2Y0AF15Y
| سازندگان: | SHARP/Socle Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Optical Sensors - Distance Measuring |
| برگه داده ها: | GP2Y0AF15Y |
| توضیحات: | SENSOR OPTICAL 2-15CM ANALOG |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SHARP/Socle Technology |
| دسته بندی محصولات | Optical Sensors - Distance Measuring |
| سری | - |
| نوع خروجی | Analog |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان--عرضه | 30mA |
| سنجش از راه دور | 0.59" ~ 5.91" (2 ~ 15cm) |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 60°C (TA) |
| ولتاژ-خروجی (تایپ) @ فاصله | 400mV @ 15cm |
| ولتاژ-خروجی تفاوت (تایپ) @ فاصله | 2.6V @ 1.5 ~ 15cm |
در انبار 66 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.00 | $4.90 | $4.80 |
حداقل: 1