TM2436L1BL
| سازندگان: | SCS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | TM2436L1BL |
| توضیحات: | TABLE VINYL BLUE 3'X2' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SCS |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Blue |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 2' (0.61m) |
| طول | 3' (0.91m) |
| سری | - |
| ویژگی | Conductive, Dissipative |
| شامل | Ground Snap (2) |
| نوع حصیر | Table, Workbench |
| مواد | Vinyl |
| ضخامت | 0.14" (3.56mm) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| تعداد لایه ها | 1 |