MWS121M
| سازندگان: | SCS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Cords, Straps |
| برگه داده ها: | MWS121M |
| توضیحات: | WRIST STRAP ADJ 12' CORD W/RES |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SCS |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Cords, Straps |
| اندازه | One Size |
| نوع | Wrist Strap with Cord |
| رنگ | Maroon |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| نوع بند ناف | Coiled |
| مقاومت | 1 MOhms |
| طول سیم | 12' (3.66m) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| بسته شدن تسمه | Expansion |
| مواد تسمه | Elastic Fabric |
| ختم طناب | 4mm Snap Socket, Banana Plug |
| ختم بند | 4mm Snap Stud |
در انبار 55 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1