D344.35.5
| سازندگان: | SCS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Shielding Bags, Materials |
| برگه داده ها: | D344.35.5 |
| توضیحات: | BAG MOISTURE BAR MTL IN 5.5X4.3" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SCS |
| دسته بندی محصولات | Static Control Shielding Bags, Materials |
| نوع | Moisture Barrier Bag |
| رنگ | Silver |
| سری | Dri-Shield® 3400 |
| ضخامت | 4.0 mil (101.6 microns) |
| لایه فلزی | In |
| قسمت وضعیت | Active |
| سیستم بسته شدن | User Defined - Clips, Heat Seal, Tape |
| عرض-داخل | 4.3" (109.2mm) |
| طول-داخل | 5.5" (139.7mm) |
| استحکام کششی | 6000 psi |
| حفاظت از تخلیه استاتیک | <10nJ |