AFM36720L1VGR
| سازندگان: | SCS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | AFM36720L1VGR |
| توضیحات: | FLOOR MAT ESD ANTI-FATIGUE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SCS |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Gray |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 3' (0.91m) |
| طول | 60' (18.29m) |
| سری | AFM |
| ویژگی | Anti Fatigue, Dissipative |
| شامل | - |
| نوع حصیر | Floor Runner |
| مواد | Vinyl |
| ضخامت | 0.38" (9.65mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| تعداد لایه ها | 1 |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $833.82 | $817.14 | $800.80 |
حداقل: 1