400LSU15000MNB90X221
| سازندگان: | Rubycon |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| برگه داده ها: | 400LSU15000MNB90X221 |
| توضیحات: | CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Rubycon |
| دسته بندی محصولات | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| سری | LSU |
| رأی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 15000µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 1.236" (31.40mm) |
| قطبش | Polar |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can - Screw Terminals |
| ولتاژ-دارای | 400V |
| طول عمر @ دما. | 5000 Hrs @ 85°C |
| اندازه/ابعاد | 3.543" Dia (90.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 8.819" (224.00mm) |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 85°C |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 35.8A @ 120Hz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | - |
در انبار 3 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $121.43 | $119.00 | $116.62 |
حداقل: 1