10ZT1000MT810X20
| سازندگان: | Rubycon |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| توضیحات: | CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Rubycon |
| سری | ZT |
| رأی | - |
| امپدانس | 30 mOhms |
| بسته بندی | Tape & Box (TB) |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 1000µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 0.197" (5.00mm) |
| قطبش | Polar |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can |
| ولتاژ-دارای | 10V |
| طول عمر @ دما. | 3000 Hrs @ 125°C |
| اندازه/ابعاد | 0.394" Dia (10.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.866" (22.00mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 750mA @ 120Hz |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 1.5A @ 100kHz |