601111210
| سازندگان: | Rose Enclosures |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 601111210 |
| توضیحات: | BOX PLASTIC GRAY 4.33"L X 4.33"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Rose Enclosures |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 3.543" (90.00mm) |
| سری | ECO |
| وزن | - |
| رأی | IP66, NEMA 4,4X |
| ویژگی | Flame Retardant, PCB Supports, Watertight |
| مواد | Plastic, Polystyrene |
| ضخامت | 0.118" (3.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 18.7in² (121cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.331" L x 4.331" W (110.00mm x 110.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $17.31 | $16.96 | $16.62 |
حداقل: 1