090507040
| سازندگان: | Rose Enclosures |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 090507040 |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 2.56"L X 1.97"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Rose Enclosures |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.378" (35.00mm) |
| سری | 09 |
| وزن | 0.11 lb (49.9g) |
| رأی | IP66, NEMA 4X |
| ویژگی | Watertight |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.098" (2.49mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 5.03in² (32.5cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 2.559" L x 1.969" W (65.00mm x 50.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 37 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $11.44 | $11.21 | $10.99 |
حداقل: 1