022560120
| سازندگان: | Rose Enclosures |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 022560120 |
| توضیحات: | BOX FIBERGLASS GRY 23.62"X9.84" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Rose Enclosures |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 4.764" (121.00mm) |
| سری | 02 |
| وزن | 12 lbs (5.4kg) |
| رأی | IP66, NEMA 1,2,4,4X, UL-508 |
| ویژگی | Watertight |
| مواد | Fiberglass/Polyester |
| ضخامت | 0.236" (6.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 233in² (1503cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 23.622" L x 9.843" W (600.00mm x 250.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 8 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $119.69 | $117.30 | $114.95 |
حداقل: 1