USR2G-25KX1
| سازندگان: | Riedon |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Through Hole Resistors |
| برگه داده ها: | USR2G-25KX1 |
| توضیحات: | RES 25K OHM 0.6W 0.01% RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Riedon |
| دسته بندی محصولات | Through Hole Resistors |
| سری | USR |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±0.01% |
| مقاومت | 25 kOhms |
| ترکیب | Metal Foil |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 0.6W |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| اندازه/ابعاد | 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.335" (8.50mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 155°C |
| تعداد خاتمه ها | 2 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| ضریب دما | ±1ppm/°C |
در انبار 45 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $25.03 | $24.53 | $24.04 |
حداقل: 1