X28HC64JIZ-12
| سازندگان: | Renesas / Intersil |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | X28HC64JIZ-12 |
| توضیحات: | EEPROM 8K X 8 EEPROM,CMOS,HIGH SPEED,PLCC,IND TEMP,120NS,PB FREE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| برند | Renesas / Intersil |
| سری | X28HC64 |
| بسته بندی | Tube |
| زمان دسترسی | 120 ns |
| اندازه حافظه | 64 kbit |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| وزن واحد | 0.049031 oz |
| تولید کننده | Renesas Electronics |
| سازمان | 8 k x 8 |
| نوع محصول | EEPROM |
| حفظ داده ها | 100 Year |
| نوع رابط | Parallel |
| بسته بندی/مورد | PLCC-32 |
| دسته بندی محصولات | EEPROM |
| ولتاژ برنامه نویسی | 4.5 V to 5.5 V |
| جریان تامین-حداکثر | 40 mA |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 5.5 V |
| ولتاژ تامین-Min | 4.5 V |
| جریان عرضه عامل | 40 mA |
| ولتاژ تامین عامل | 5 V |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1