PFM3212A
| سازندگان: | Red Lion Controls |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Dot Matrix and Cluster |
| برگه داده ها: | PFM3212A |
| توضیحات: | TRICOLOR DISPLAY 32X120 115V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Red Lion Controls |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Dot Matrix and Cluster |
| رنگ | Amber, Red, Green (Tricolor) |
| سری | - |
| رابط | RS-485 |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| پیکربندی | 32 x 120 |
| اندازه/ابعاد | 38.80" L x 10.90" W x 3.40" H (986.00mm x 277.00mm x 86.00mm) |
| اتصال داخلی | - |
| امتیاز millicandela | - |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 105 ~ 115 VAC |
در انبار 99 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1