RL1N1400F-T
| سازندگان: | Rectron |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| توضیحات: | Rectifiers Phtoflsh 1400V 500mA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Fast Recovery Rectifiers |
| برند | Rectron |
| عرض | 2.7 mm |
| ارتفاع | 2.7 mm |
| طول | 5.2 mm |
| سری | RL1N1 |
| محصول | Rectifiers |
| بسته بندی | Reel |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.012346 oz |
| نوع محصول | Rectifiers |
| پیکربندی | Single |
| زمان بهبودی | 300 ns |
| سبک نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | A-405 |
| جریان حداکثر موج | 30 A |
| سبک ختم | Through Hole |
| اگر--جریان رو به جلو | 500 mA |
| Ir-جریان معکوس | 5 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.8 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 1400 V |