UMZ33KFHTL
| سازندگان: | ROHM Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Zener - Arrays |
| برگه داده ها: | UMZ33KFHTL |
| توضیحات: | ZENER DIODES |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ROHM Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Diodes - Zener - Arrays |
| سری | Automotive, AEC-Q101 |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| تحمل | ±2.49% |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| قدرت حداکثر | 200mW |
| پیکربندی | 2 Independent |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | SC-82A, SOT-343 |
| دمای عملیاتی | 150°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | UMD4 |
| ولتاژ-زنر (اسم) (Vz) | 32.97V |
| نشت معکوس فعلی @ Vr | 100nA @ 25V |
در انبار 3000 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1