LB-603MF
| سازندگان: | ROHM Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | LB-603MF |
| توضیحات: | DISPLAY NUM 14.3MM 3DIGIT GRN CA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ROHM Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Green |
| سری | LB-603 FP |
| بسته بندی | Bulk |
| پین معمولی | Common Anode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 10mA |
| بسته بندی/مورد | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.56" (14.30mm) |
| اندازه/ابعاد | 0.709" H x 1.476" W x 0.315" D (18.00mm x 37.50mm x 8.00mm) |
| طول موج-اوج | 563nm |
| امتیاز millicandela | 25mcd |
| تعداد نویسه ها | 3 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 1.44W |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2.1V |
در انبار 63 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.81 | $2.75 | $2.70 |
حداقل: 1