BU9348K
| سازندگان: | ROHM Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory - Controllers |
| برگه داده ها: | BU9348K |
| توضیحات: | IC DRAM CONTROLLER QFP44 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ROHM Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Memory - Controllers |
| سری | - |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| بسته بندی/مورد | 44-QFP |
| نوع کنترل کننده | Dynamic RAM (DRAM) |
| شماره قسمت پایه | BU9348 |
| ولتاژ-تامین | 2.7V ~ 3.6V |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 75°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 44-QFP |
در انبار 66 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.27 | $6.14 | $6.02 |
حداقل: 1