K-MD2-RFB-01F-01
| سازندگان: | RFbeam Microwave GmbH |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Transceiver Modules |
| برگه داده ها: | K-MD2-RFB-01F-01 |
| توضیحات: | 25X12 3-CH RADAR TXRX MODULE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | RFbeam Microwave GmbH |
| دسته بندی محصولات | RF Transceiver Modules |
| سری | - |
| پروتکل | - |
| نرخ داده | 1Gbps |
| فرکانس | 23.8GHz ~ 24.8GHz |
| مدولاسیون | - |
| اندازه حافظه | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| حساسیت | -132dBm |
| نوع آنتن | - |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| بسته بندی/مورد | Module |
| قدرت خروجی | 19dBm |
| ولتاژ-تامین | 10V ~ 16V |
| رابط های سریال | Ethernet, Serial |
| خانواده RF/استاندارد | - |
| مورد استفاده IC/بخش | - |
| جریان دریافت | - |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 85°C |
| جریان انتقال | - |
در انبار 4 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,468.08 | $1,438.72 | $1,409.94 |
حداقل: 1