SBW-5089
| سازندگان: | RFMD |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Amplifiers |
| برگه داده ها: | SBW-5089 |
| توضیحات: | IC AMP CELLULAR 0HZ-8GHZ SOT89-3 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | RFMD |
| دسته بندی محصولات | RF Amplifiers |
| دست آوردن | 17dB ~ 19dB |
| P1dB | 18.4dBm ~ 19.4dBm |
| سری | - |
| نوع RF | Cellular, PCS, GSM, UMTS |
| فرکانس | 0Hz ~ 8GHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| شکل سر و صدا | 3.9dB ~ 4.4dB |
| بسته بندی/مورد | TO-243AA |
| فرکانس آزمون | 1.95GHz |
| جریان--عرضه | 72mA ~ 88mA |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.3V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-89-3 |