RW2-1212S/B
| سازندگان: | RECOM Power |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC DC Converters |
| برگه داده ها: | RW2-1212S/B |
| توضیحات: | DC DC CONVERTER 12V 2W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | RECOM Power |
| دسته بندی محصولات | DC DC Converters |
| نوع | Isolated Module |
| سری | ECONOLINE RW2 (2W) |
| ویژگی | SCP |
| بسته بندی | Tube |
| بهره وری | 80% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial), Medical |
| نوع نصب | Through Hole |
| قدرت (وات) | 2W |
| بسته بندی/مورد | 16-DIP Module, 6 Leads |
| اندازه/ابعاد | 0.87" L x 0.49" W x 0.33" H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 12V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-انزوا | 1kV |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 18V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 9V |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 166mA |
در انبار 56 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $14.84 | $14.54 | $14.25 |
حداقل: 1