REC3.5-1215SRW/R8/A
| توضیحات: | DC DC CONVERTER 15V 3.5W |
| نوع | Isolated Module |
| سری | ECONOLINE REC3.5/R (3.5W) |
| ویژگی | SCP |
| بسته بندی | Tube |
| بهره وری | 84% |
| نوع نصب | Through Hole |
| قدرت (وات) | 3.5W |
| بسته بندی/مورد | 24-DIP Module, 6 Leads |
| اندازه/ابعاد | 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 15V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-انزوا | 8kV |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 18V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 9V |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 233mA |