RAC04-24SC/277
| سازندگان: | RECOM Power |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Converters |
| توضیحات: | AC/DC CONVERTER 24V 167MA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | RECOM Power |
| نوع | Enclosed |
| سری | POWERLINE RAC04-C/277 (4W) |
| وزن | 0.069 lb (31.3 g) |
| ویژگی | SCP |
| مصوبات | CE, EN, UL |
| بهره وری | 79% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Through Hole |
| قدرت (وات) | 4W |
| بسته بندی/مورد | 7-DIP Module, 6 Leads |
| مقررات خط | ±2% |
| تنظیم بار | 0.5% |
| ولتاژ ورودی | 80 ~ 305 VAC |
| اندازه/ابعاد | 1.44" L x 1.07" W x 0.67" H (36.7mm x 27.2mm x 17.1mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 24V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-خروجی 4 | - |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 80°C (With Derating) |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 167mA |