M0405-SS
| سازندگان: | RAF Electronic Hardware |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Washers |
| برگه داده ها: | M0405-SS |
| توضیحات: | 8MM OD X 0.32 LG X 4.3 ID |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | RAF Electronic Hardware |
| دسته بندی محصولات | Washers |
| نوع | Flat |
| سری | - |
| آبکاری | - |
| مواد | Stainless Steel |
| ضخامت | 0.320" (8.13mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| قطر داخلی | 4.300" (109.22mm) |
| قطر خارج | 8.000" (203.20mm) |
| موضوع/پیچ/اندازه سوراخ | M5x0.8 |
در انبار 2400 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.40 | $0.39 | $0.38 |
حداقل: 1