0117-SS
| سازندگان: | RAF Electronic Hardware |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Screws, Bolts |
| برگه داده ها: | 0117-SS |
| توضیحات: | 7/16HD X 3/4 X 8-32 THD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | RAF Electronic Hardware |
| دسته بندی محصولات | Screws, Bolts |
| نوع | Panel Screw |
| سری | - |
| آبکاری | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Stainless Steel |
| نوع درایو | Slotted |
| ارتفاع سر | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه موضوع | #8-32 |
| قطر سر | 0.438" (11.11mm) |
| پیچ نوع سر | Knob |
| طول--به طور کلی | 1.000" (25.40mm) 1" |
| طول-زیر سر | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
در انبار 500 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.72 | $6.59 | $6.45 |
حداقل: 1