FAD1-12025DBMW12
| سازندگان: | Qualtek |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC Brushless Fans (BLDC) |
| برگه داده ها: | FAD1-12025DBMW12 |
| توضیحات: | FAN AXIAL 120X25.5MM 24VDC WIRE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Qualtek |
| دسته بندی محصولات | DC Brushless Fans (BLDC) |
| دور | 2050 RPM |
| نویز | 38.0 dB(A) |
| عرض | 25.50mm |
| سری | FAD1-12025 |
| وزن | 0.344 lb (156.04 g) |
| جریان هوا | 81.0 CFM (2.27m³/min) |
| نوع فن | Tubeaxial |
| ویژگی | - |
| مصوبات | CE, cURus, TUV |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | 2 Wire Leads |
| نوع بلبرینگ | Ball |
| قدرت (وات) | 3.12W |
| محدوده ولتاژ | 21.6 ~ 26.4VDC |
| فشار استاتیک | 0.113 in H2O (28.1 Pa) |
| ولتاژ-دارای | 24VDC |
| طول عمر @ دما. | - |
| مواد تیغه | Plastic |
| مواد قاب | Plastic |
| اندازه/ابعاد | Square - 120mm L x 120mm H |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 0.130A |
| دمای عملیاتی | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
در انبار 78 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.73 | $5.62 | $5.50 |
حداقل: 1