739W-X2/20
| سازندگان: | Qualtek |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Power Entry Connectors - Inlets, Outlets, Modules |
| برگه داده ها: | 739W-X2/20 |
| توضیحات: | PWR ENT RCPT NEMA5-20 PANEL IDC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Qualtek |
| دسته بندی محصولات | Power Entry Connectors - Inlets, Outlets, Modules |
| فیوز | No |
| سری | 739W |
| ویژگی | Terminating Cover |
| مصوبات | cUL, UL |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع فیلتر | Unfiltered - Commercial |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | IDC |
| جریان-UL | 20A |
| ولتاژ-UL | 125VAC |
| جریان-IEC | - |
| نوع نصب | Panel Mount, Snap-In |
| ولتاژ-IEC | - |
| نوع اتصال | Receptacle, Female Sockets |
| سبک اتصال | NEMA 5-20R |
| ضخامت پانل | 0.031" ~ 0.071" (0.79mm ~ 1.80mm) |
| ویژگی های سوئیچ | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| دارنده فیوز ، کشو | - |
| تعداد پوزیشن ها | 3 |
| ابعاد قطع جریان پنل | Square - 24.50mm x 24.50mm |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 46054 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.37 | $1.34 | $1.32 |
حداقل: 1