3036550
| سازندگان: | Phoenix Contact |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminal Blocks - Din Rail, Channel |
| برگه داده ها: | 3036550 |
| توضیحات: | CONN TERM BLK DISCONN 10-28AWG |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Phoenix Contact |
| دسته بندی محصولات | Terminal Blocks - Din Rail, Channel |
| نوع | Disconnect |
| رنگ | Black |
| سری | CLIPLINE ST |
| ویژگی | LED |
| نوع فیوز | 5mm x 20mm |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان-UL | 10A |
| ولتاژ-UL | 300V |
| جریان-IEC | 6.3A |
| ولتاژ-IEC | 60V |
| نوع قطع اتصال | Fuse, Lever |
| تعداد سطوح | 1 |
| طول سلب | 10mm |
| عرض ترمینال | 6.2mm |
| سبک ختم | Push In, Spring |
| تعداد پوزیشن ها | 2 |
| عایق مواد | Polyamide (PA), Nylon |
| اندازه گیری سیم یا دامنه AWG | 10-28 AWG |
| اندازه گیری سیم یا محدوده mm ² | 0.08-6mm² |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 33 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $15.71 | $15.40 | $15.09 |
حداقل: 1