3001734
| سازندگان: | Phoenix Contact |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminal Blocks - Panel Mount |
| برگه داده ها: | 3001734 |
| توضیحات: | TERM BLK SCREW CLAMP 1POS GRAY |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Phoenix Contact |
| دسته بندی محصولات | Terminal Blocks - Panel Mount |
| رنگ | Gray |
| زمین | - |
| عرض | 0.476" (12.10mm) |
| سری | CLIPLINE HDFKV |
| ویژگی | - |
| سیم سنج | 4-20 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان-UL | 85A |
| ولتاژ-UL | 600V |
| ضخامت پانل | 0.039 ~ 0.236" (1.0 ~ 6.0mm) |
| تعداد سطوح | 1 |
| نوع پنل نصب | 2 Piece |
| موقعیت در هر سطح | 1 |
| اتصال سیم پانل عقب | Bolt/Screw Clamp - Wire Entry 90° to Panel |
| اتصال سیم پانل جلو | Bolt/Screw Clamp - Wire Entry Parallel to Panel |
در انبار 66 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $15.96 | $15.64 | $15.33 |
حداقل: 1