2968522
| سازندگان: | Phoenix Contact |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminal Blocks - Interface Modules |
| برگه داده ها: | 2968522 |
| توضیحات: | INTERFACE MOD HDR 18POS 12-24AWG |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Phoenix Contact |
| دسته بندی محصولات | Terminal Blocks - Interface Modules |
| عرض | 3.976" (100.99mm) |
| طول | 9.134" (232.00mm) |
| سری | VARIOFACE, UM |
| ویژگی | Fuses, LED |
| سیم سنج | 12-24 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ-دارای | 24VDC |
| مواضع/مستس | 18 |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 50°C |
| کنترل اتصال جانبی | Terminal Blocks - Header |
| فرآیند اتصال جانبی | Terminal Blocks - Spring Connection |
| کنترل سمت کابل نگهدارنده | - |
| رتبه فعلی (هر تماس) | 630mA |
در انبار 53 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $531.04 | $520.42 | $510.01 |
حداقل: 1