2966605
| سازندگان: | Phoenix Contact |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solid State Relays |
| برگه داده ها: | 2966605 |
| توضیحات: | SSR RELAY SPST-NO 3A 3-33V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Phoenix Contact |
| دسته بندی محصولات | Solid State Relays |
| سری | OPT |
| مدار | SPST-NO (1 Form A) |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع خروجی | DC |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان بار | 3A |
| نوع نصب | Socketable |
| بسته بندی/مورد | 4-SIP |
| بار ولتاژ | 3V ~ 33V |
| ولتاژ ورودی | 60VDC |
| سبک ختم | Plug In |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
در انبار 8 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $54.57 | $53.48 | $52.41 |
حداقل: 1