2906195
| سازندگان: | Phoenix Contact |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminal Blocks - Interface Modules |
| برگه داده ها: | 2906195 |
| توضیحات: | INTERFACE MOD DSUB MALE 37POS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Phoenix Contact |
| دسته بندی محصولات | Terminal Blocks - Interface Modules |
| عرض | 5.602" (142.29mm) |
| طول | 7.244" (184.00mm) |
| سری | VARIOFACE, UM |
| ویژگی | Fuses, LED |
| سیم سنج | 12-24 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ-دارای | - |
| مواضع/مستس | 37 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 70°C |
| کنترل اتصال جانبی | D-Sub, Male |
| فرآیند اتصال جانبی | Terminal Blocks - Screw Connection |
| کنترل سمت کابل نگهدارنده | Jackscrew Socket |
در انبار 94 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $768.34 | $752.97 | $737.91 |
حداقل: 1