2320267
| سازندگان: | Phoenix Contact |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems |
| برگه داده ها: | 2320267 |
| توضیحات: | QUINT-UPS/ 24DC/ 24DC/10/3.4AH |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Phoenix Contact |
| دسته بندی محصولات | Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems |
| فرم | Din Rail |
| نوع | Standby (No Regulation) |
| ارتفاع | 6.654" (169.00mm) |
| سری | Quint |
| وزن | 9.9 lbs (4.5 kg) |
| رسانه های AC | - |
| طول سیم | 46.46" (1.18m) |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | - |
| قدرت دارای امتیاز | - |
| اندازه/ابعاد | 4.921" L x 4.724" W (125.00mm x 120.00mm) |
| ولتاژ-خروجی | 24V |
| اتصال-AC ورودی | - |
| اتصال-AC خروجی | - |
| خطوط رسانه ای محافظت شده | RS-232 |
| زمان پشتیبان گیری-حداکثر بار | - |
در انبار 3 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $633.77 | $621.09 | $608.67 |
حداقل: 1