2319443
| سازندگان: | Phoenix Contact |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminal Blocks - Interface Modules |
| برگه داده ها: | 2319443 |
| توضیحات: | INTERFACE MODULE SCREW |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Phoenix Contact |
| دسته بندی محصولات | Terminal Blocks - Interface Modules |
| عرض | 1.772" (45.00mm) |
| طول | 1.909" (48.50mm) |
| سری | VARIOFACE, UM |
| ویژگی | Fuses |
| سیم سنج | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ-دارای | 230VAC |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 50°C |
| کنترل اتصال جانبی | Terminal Blocks - Screw Connection |
| فرآیند اتصال جانبی | Terminal Blocks - Screw Connection |
| کنترل سمت کابل نگهدارنده | - |
| رتبه فعلی (هر تماس) | 2A |
در انبار 99 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $258.50 | $253.33 | $248.26 |
حداقل: 1