1861167
| سازندگان: | Phoenix Contact |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminal Blocks - Panel Mount |
| برگه داده ها: | 1861167 |
| توضیحات: | TERM BLK HEADER 3POS GREEN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Phoenix Contact |
| دسته بندی محصولات | Terminal Blocks - Panel Mount |
| رنگ | Green |
| زمین | 0.300" (7.62mm) |
| عرض | 1.499" (38.08mm) |
| سری | COMBICON DFK-PC |
| ویژگی | Threaded Mating Lock |
| سیم سنج | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان-UL | 20A |
| ولتاژ-UL | 300V |
| ضخامت پانل | 0.039 ~ 0.197" (1.0 ~ 5.0mm) |
| تعداد سطوح | 1 |
| نوع پنل نصب | Screw Mount - Front Flange |
| موقعیت در هر سطح | 3 |
| اتصال سیم پانل عقب | Quick Connect - 0.187" (4.75mm), Solder Eyelet |
| اتصال سیم پانل جلو | Header, Male Pins |
در انبار 42 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $8.20 | $8.04 | $7.88 |
حداقل: 1